Mekanisk leksak, jockey med häst, plåt samt plastliknande material, längd 17cm, 1900-talets första hälft, Tyskland, slitage, piska av, uppdragningsarm saknas. delar saknas Vikt: 0 g
Auktnr | SE1.20240403.R79814 |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 50 kr |
Stänger | 2024-04-03 19:00:08 |
Provision | 8 kr |
Frakt | 49 kr |
3/4 18:59:37 | siv13 | 50 kr |
21/3 16:55:59 | kvalster | 25 kr |